DPD Eesti AS kampaania “Väldi pakiummikut” reeglid:

1. Kampaania kestab 13.11 kl 00:00 – 31.12.2017 kl 23:59.

2. Kampaaniat korraldab DPD Eesti AS (Taevavärava tee 1, 75306 Lehmja küla, Rae vald).

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

4. Kampaanias osalemine: Kampaanias on võimalik osaleda kampaanialehel https://dpd.creatum.ee/. Selleks tuleb kampaanialehel sisestada DPD Pickup teenuse 14-kohaline pakinumber ning täita isikuandmete väljad (nimi, e-posti aadress ning telefoninumber). Üks isik saab kampaanias osaleda mitu korda sisestades igal korral unikaalse pakinumbri.. Isikuandmed edastatakse kampaania korraldajale. Isikuandmeteks on nimi, e-posti aadress ja telefoni number.

5. Kampaanias ei saa osaleda DPD Eesti AS ja kampaanias osalevate koostööpartnerite osaühingu Creatum ja Klaar OÜ töötajad.

Kampaania peaauhind:

6. Kampaania peaauhinnaks on iPhone X-Silver-64GB (https://valgeklaar.ee/iphone-x-silver-64gb/).

7. Kampaania peaauhinna võitja loositakse välja 8.01.2018. Auhinna loosib välja DPD Eesti AS kõikide kampaanias osalenute andmete alusel arvuti juhusliku valiku meetodil.

8. Peaauhinna väärtus on 1179 eurot (sisaldab käibemaksu). Auhinda ei maksta võitjale välja rahas.

9. Kampaania peaauhinna võit vormistatakse võitja ja korraldaja ning võitja ja Klaar OÜ vaheliste lepingutega.

10. Võitjat teavitatakse võidust e-posti või telefoni teel hiljemalt loosimisele järgneva tööpäeva jooksul. Võitja nimi avaldatakse kampaanialehel pickup.dpd.ee, DPD Eesti kodulehel ja DPD Eesti Facebooki kontol. Kui võitjaga ei ole e-posti või telefoni teel võimalik ühendust saada ja/või kui võitja ei kontakteeru korraldajaga loosimisele järgneva 2 nädala jooksul, jääb kampaania auhind välja andmata.

11. Peaauhinna võidu vormistamiseks peab auhinna võitja korraldajaga eelnevalt kokkulepitud ajal tulema isiklikult kohale Klaar OÜ kontorisse (Tartu mnt 50A,Tallinn).

12. Peaauhinna võitjale üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seaduses sätestatud korras.

Kampaania lisaauhinnad:

13. Kampaanias on kokku 21 lisaauhinda. Auhinnad loosib välja DPD Eesti AS kõikide kampaanias osalenute andmete alusel arvuti juhusliku valiku meetodil. Auhindasid ei maksta võitjale välja rahas.

Igal kampaanianädalal loositakse välja kolm lisaauhinda:

Loosimise aegLisaauhinnad ja kampaania koostööpartnerid
20.11.20173 XS Mänguasjad kinkekaarti väärtusega 50€/ tk(Anvol OÜ)
27.11.20173 x 50€ Andmorefashion.com e-poe krediiti Montoni olümpiakollektsiooni soetamiseks (Baltika AS)
4.12.20173 x Arvutitark kinkekomplekt: Hermes Battlepack seljakott, MSI Siberia V2 kõrvaklapid, Lifeventure Wash Holdall dušikott, Kingston pastakas ja tahvelarvuti ümbris (Arvutitark OÜ)
11.12.2017Karupoeg Puhh auhinnad: 1x eestikeelne nukk Anna-Liisa; 1x puldiga spioonirobot; 1xpuldiga seinaämblik (Karupoeg Puhh AS)
18.12.20173 Loverte kinkekaarti väärtusega 50€/ tk (Loverte AS)
27.12.20173 Looduspere (Looduspere OÜ) kinkekaarti väärtusega 50€/ tk
2.01.20183 Kohvishop kinkekomplekti väärtusega 49,47€/tk. Kinkekomplekt: Barista & Co-Presskann Roosa Kuld 900ml, 2 pakki jahvatatud kohvi Arcaffe Roma 250g (Coffee Time OÜ)

 

14. Lisaauhindade võitjaid teavitatakse võidust e-posti või telefoni teel hiljemalt loosimisele järgneva tööpäeva jooksul. Võitja nimi avaldatakse kampaanialehel pickup.dpd.ee ja DPD Eesti Facebooki kontol. Kui võitjaga ei ole e-posti või telefoni teel võimalik ühendust saada ja/või kui võitja ei kontakteeru korraldajaga loosimisele järgneva 2 nädala jooksul, jääb kampaania auhind välja andmata.15.

15. Kampaania korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel kampaania ühepoolselt katkestada, teavitades sellest viivitamatult kampaanialehel, DPD Eesti kodulehel ja Facebooki konto vahendusel.

Isikuandmed

16. Isikuandmete esitamisega annavad kampaanias osalejad oma nõusoleku nende isikuandmete salvestamiseks ning kasutamiseks kampaania korraldaja poolt käesoleva kampaania raames ning samuti annavad osalejad nõusoleku oma andmete kasutamiseks DPD-d puudutava info neile saatmiseks. Osalejal on igal ajal õigus sellise info saamisest loobuda, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile marketing@dpd.ee.

17. Kampaania korraldaja ei edasta kampaanias osaleja isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kampaania koostööpartneritele võidu realiseerimise võimaldamiseks.

18. Kampaania korraldaja avalikustab võitjate nimed kampaanialehel pickup.dpd.ee, DPD Eesti kodulehel ja DPD Eesti Facebooki kontol

19. Kampaanias osalejal on oma isikuandmete suhtes kõik isikuandmete kaitse seaduses sätestatud õigused, mida osaleja saab kasutada kirjutades marketing@dpd.ee. Kui kampaanias osaleja nõuab oma isikuandmete töötlemise lõpetamist või kustutamist enne auhinna võitja loosimist, kõrvaldatakse osaleja automaatselt auhinna loosimiselt.

Pretensioonid

20. Kõik pretensioonid kampaania korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata e-posti aadressil marketing@dpd.ee või aadressil Taevavärava tee 1, 75306 Lehmja küla, Rae vald. Pretensioonidele vastatakse ühe nädala jooksul, pretensioone võetakse vastu kuni 31.01.2018.

21. Kõik kampaaniat puudutavad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigi seadusandluse alusel.

Lisainfo

22. Lisainfo kampaania kohta saab e-posti aadressilt marketing@dpd.ee.