Kampaania reeglid märts 2019

DPD Eesti AS kampaania reeglid:

1. Kampaania kestab 13.03 kl 00:00 – 27.03.2019 kl 23:59.
2. Kampaaniat korraldab DPD Eesti AS (Taevavärava tee 1, 75306 Lehmja küla, Rae vald).
3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Kampaanias osalemine: Kampaanias on võimalik osaleda kampaanialehel https://dpd.creatum.ee. Selleks tuleb saata pakk DPD pakiautomaadist või pakipoest ja kampaanialehel sisestada DPD pakinumber ning täita e-posti aadress.
5. Isikuandmed edastatakse kampaania korraldajale. Isikuandmeteks on nimi ja e-posti aadress.

Kampaania auhind:
6. Kampaania auhinnaks on Fitlap.ee 14-päevane toitumiskava.
7. Auhinna kasutamiseks saadetakse kampaanias osaleja e-posti aadressile link Fitlap.ee kodulehele, kus tuleb luua endale Fitlap.ee konto või sisse logida juba olemasoleva Fitlap.ee kontoga. E-posti aadressile saadetud link on aktiivne kuni 10.04.2019.
8. Kampaania auhinda saab üks isik kasutada ühe korra.
9. Pärast pakkumise kasutamist lisatakse kasutusaeg automaatselt auhinna saaja kontole.
10. Auhinda ei maksta võitjale välja rahas ega asendata muu auhinnaga.

Vääramatu jõud:
11. Kampaania korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel kampaania ühepoolselt katkestada, teavitades sellest viivitamatult kampaanialehel, DPD Eesti kodulehel ja Facebooki konto vahendusel.

Isikuandmed
12. Isikuandmete esitamisega annavad kampaanias osalejad oma nõusoleku nende isikuandmete salvestamiseks ning kasutamiseks kampaania korraldaja poolt käesoleva kampaania raames. Täiendavalt võivad osalejad anda nõusoleku oma andmete kasutamiseks neile DPD-d puudutava info saatmiseks. Osalejal on igal ajal õigus sellise info saamisest loobuda, saates vastavasisulise kirja e-posti aadressile marketing@dpd.ee.
13. Kampaania korraldaja ei edasta kampaanias osaleja isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kampaania koostööpartneritele auhinna realiseerimise võimaldamiseks.

Pretensioonid
14. Kõik pretensioonid kampaania korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata e-posti aadressil marketing@dpd.ee või aadressil Taevavärava tee 1, 75306 Lehmja küla, Rae vald. Pretensioonidele vastatakse ühe nädala jooksul, pretensioone võetakse vastu kuni 10.04.2019.
15. Kõik kampaaniat puudutavad vaidlused lahendatakse Eesti Vabariigi seadusandluse alusel.

Lisainfo
16. Lisainfo kampaania kohta saab e-posti aadressilt marketing@dpd.ee.